Merhaba Ziyaretçi Radyomuz Hayalfm'e Hoşgeldiniz ; Bugün
TAŞINIYORUZ

Değerli Hayal FM Gönül dostları, sanal alemin en uzun soluklu arabesk – türkü radyosu Hayal FM in 2012 yılında hayata geçirdiği şu an ziyaret etmekte olduğunuz hayalfm.org web sayfamızı oldukca sadelestirmiştik görsel reklamları kaldırmıştık ve Radyomuzda artık reklama uzun zamandır yer vermemekteyiz. İnternet radyosu olduğumuz için kâr amacı gütmüyoruz.  Ayrıca reklamlar ile siz değerli dinleyicilerimizi sıkmak istemeyiz sadece müzik, yani tarzımiz olan  arabesk, türkü , fantazi müzik kulagınızda olsun istedik.

Radyomuzun ikinci sitesi Olarak  yayına giren hayalfm.org modern, diğer radyo sitelerinden çok farklı olan alternatif web sitemizi bu yılın sonunda kapatıp resmi web sitemiz olan  hayalfm.com.tr ye yönlendirme işlemi yapılacaktır. Yani Kısaca tüm adresler , 2017 yılında hizmetinize girmiş olan kurumsal web sayfamız  www.hayalfm.com.tr de birleşmiş olacaktır. Radyomuz ben Var olduğum sürece  yaşayacaktır. ayrıca resmi web sayfamız mobil uyumlu olduğu için android olmayan telefon kullanıcıları radyomuzu rahatlıkla dinleyebilmektedir.

Yeni yayıncı alımı ile ilgili bir çok başvuru almaktayız fakat artık kimseye emek vermek istemediğim için yayıncı alımı olmayacaktır ilginize tesekkurler.

Önceden dinlemeye doyamadığınız programlar yine kaldığı yerden devam edecek yayın akışımızdan kim hangi saatte yayın alıyor yayın akısımızı inceleyebilirsiniz.

(RADYO SAHİBİ)

YALNIZ KAPTAN – HAYAL FM

Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Radyo HayaL Fm
Android uygulamamız
androit
Masa üstü uygulamamız
Masa Üsttü Uygulama
Facebook Sayfamız
Canlı Yayın