Merhaba Ziyaretçi Radyomuz Hayalfm'e Hoşgeldiniz ; Bugün
Dinleyicilerimizin bilgisine..!!!
ilan

MUTLAKA OKUYUNUZ.!!!

Değerli Hayal FM Gönül dostları, sanal alemin en uzun soluklu arabesk – türkü radyosu Hayal FM in 2012 yılında hayata geçirdiği şu an ziyaret ettiğiniz ikinci web sitemizde geçtiğimiz günlerde erişim sorunu meydana geldi ve sizlerin uyarısıyla kısa bir sürede çözüldü.  web sayfamızı oldukca sadelestirmiştik görsel ve işitsel tüm reklamlar asla yer almamaktadır. sadece müzik arabesk türkü kulagınızda olsun istedik.

Radyomuzun ikinci olarak yayına giren modern, diğer radyo sitelerinden çok farklı olan alternatif web sayfamız olan www.hayalfm.org sitemizi bu yılın sonunda kapatıp resmi web sitemiz olan www. hayalfm.com.tr ‘ ye yönlendirme işlemi yapılacaktır. Yani Kısaca tüm adresler , 2017 yılında hizmetinize girmiş olan kurumsal web sayfamız www.hayalfm.com.tr de birleşmiş olacaktır. Radyomuz ben Var olduğum sürece  yaşayacaktır. ayrıca resmi web sayfamız mobil uyumlu olduğu için android olmayan telefon kullanıcıları radyomuzu rahatlıkla dinleyebilmektedir.  

Yeni yayıncı alımı ile ilgili bir çok başvuru almaktayız fakat artık kimseye emek vermek istemediğim için yayıncı alımı olmayacaktır ilginize tesekkurler. 

Önceden dinlemeye doyamadığınız programlar yine kaldığı yerden devam edecek yayın akışımızdan kim hangi saatte yayın alıyor yayın akısımızı inceleyebilirsiniz. 

(Bu sayfadaki son Makaledir. RAdyomuzla ilgili geliişmeleri www.hayalfm.com.tr adresimizden takip ediniz)

Hayal FM – YALNIZ KAPTAN

BİLGİLER
tarafından 12 Mart 2019 - 20:23 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Radyo HayaL Fm
Android uygulamamız
androit
Masa üstü uygulamamız
Masa Üsttü Uygulama
Facebook Sayfamız
Canlı Yayın